وبلاگ دانلودز

دانلود مستقیم از تورنت و بیش از 20 سایت اشتراک فایل
گزارشی از وضعیت فعلی و برنامه های آینده دانلودز
نویسنده:
۲۹ آذر ۹۰

درود بر همه ی کاربران دانلودز

در این پست نسبتا طولانی در مورد چهار نکته ی اصلی  صحبت خواهیم کرد

– مشکلات اخیر دانلودز و برنامه های ما

– توضیحاتی در مورد امکانات اضافه شده در بخش “فایل های من”

–  اضافه کردن سرویس های جدید

– و تغییراتی “ویژه” در بخش بازاریابی

برای خواندن صحبت ها و شرکت در بحث با دیگر کاربران به ادامه مطلب بروید

مشکلات اخیر دانلودز و برنامه های ما

در ابتدا پیش از هر سخنی از همه ی کاربرانی که دیدگاه های خودشان را با ما در اینجا و در بخش پشتیبانی مطرح می کنند ، پیشنهاد می دهند و انتقاد می کنند و حتی گاهی اوقات به خاطر کمبود هایی که سیستم دانلودز دارد عصبانی می شود و ما را به خاطر اشکالات سیستم توبیخ میکنند تشکر می کنیم . مخصوصا  دوستانی که انتقاد دارند و اشکالات ما را گوشزد می کنند و با پیگیری و صبوری خواستار بهتر شدن سیستمی هستند که متعلق به خودشان است .

کاربران گرامی ، مدیران دانلودز پیش و بیش از آن که طراح یا مدیر بخش های مختلف باشند مانند شما کاربر این سیستم هستند ، ما پیش و بیش از شما با مشکلات درگیر هستیم و زود تر از شما از آنها با خبر می شویم و این همراهی شما با انتقاد های تان و یا پیشنهاد هایی که دقیقا منطبق با انتظارات ما از دانلودز می باشد قدرت و انرژی بیشتری به ما می دهد تا تلاش بیشتری کنیم زود تر به نقطه ایده آل سیستم دانلودز برسیم .

برتری دانلودز در این است که از هیچ اسکریپت و کد آماده ای در آن استفاده نشده . دانلودز خط به خط با برنامه ریزی بلند مدت و با ایده های بیشمار ما و شما ساخته شده و باز هم بر قدرت آن افزوده خواهد شد روش ما در اضافه کردن به مرور امکانات و تغییراتی که در شش ماهه گذشته شاهد آن بودید سندی بر این سخن ما ست . از نظر ما دانلودز هنوز در ابتدای راه خود می باشد و ما شگفتی های زیادی برای شما خواهیم داشت .

در روز های اخیر و به خصوص هفته گذشته مشکلاتی در بخش مستقیم کردن فایل ها و کم و زیاد شدن سرویس ها و همچنین سرعت مستقیم شدن فایل ها وجود داشته است که امروز به حالت عادی باز گشته ایم برای کمتر شدن مشکلات شما محدودیت هایی در درخواست فایل های زیر ۴۰ مگابایت ایجاد شده است و دوستانی که بی رحمانه و با قصد حمله به سیستم و از کار انداختن آن درخواست لینک می دهند حتما با این امکان جدید دانلودز آشنا خواهند شد . برای بهتر شدن سرعت انتقال فایل ها هم برنامه هایی در حال انجام می باشد و روز به روز این مورد بهتر خواهد شد .

توضیحاتی در مودر امکانات اضافه شده در بخش “فایل های من”

بخش فایل های من یا به قول کار بران “فایل منیجر” دانلودز مورد انتقاد برخی دوستان بود . برنامه های زیادی برای این بخش داریم  و آماده شنیدن پیشنهاد های شما هستیم و نظرات پیشین شما نیز در نظر گرفته شده است و در حال اعمال اکثر آنها می باشیم . در یک ماهه اخیر هم امکاناتی به صورت آزمایشی اضافه شده است که امروز رسما آنها را به اطلاع شما می رسانیم .

اولین امکان اضافه شده قابلیت درگ (Drag) کردن فایل ها می باشد که جایگزین مناسبی برای سورت فایل ها هست شما می توانید در بخش فایل های من خود فایل را با ماوس بگیرید و به هر جای صفحه بکشید .

مورد بعدی امکانات اضافه شده در بخش تنظیمات مقابل هر فایل هست که در مورد همه اینها یک بار دیگر توضیح میدهیم(از راست)

یک – عمومی کردن : با این امکان آشنایی دارید و از ابتدا بر روی دانلودز وجود داشت ، با عمومی کردن فایل فایل شما در بخش فایل های رایگان دانلودز قرار می گیرد و دیگر کاربران می توانند آن فایل را دانلود کنند البته بدون هزینه.

دو – حذف فایل : این امکان نیز از ابتدا وجود داشت و همان طور که اطلاع دارید با حذف هر فایل توسط شما گزارش و تاریخ حذفی که توسط شما انجام گرفته در بخش “گزارش کارکرد” ثبت خواهد شد .

سه – تغییر نام : که همه کاربران با کاربرد آن آشنایی کامل دارند !

چهار – گزارش لینک خراب : جدید ترین امکان اضافه شده در این بخش می باشد . توجه کنید اگر فایل شما به  قابل دانلود نمی باشد یکی از این دلایل را خواهد داشت.  عموما یا ناقص دانلود شده است که می تواند به دلیل نقص در سرور های مبدا یا مشکل در پایگاه داده ی سرور های مبدا یا سرور های دانلودز باشد و در موارد خیلی کمتری دوستان بی دقتی می کنند و لینک های که پشتیبانی نمی شوند وارد می کنند که از سد لینک چکر دانلودز هم عبور می کند . مشکل دیگری که برای فایل های شما ممکن است به وجود بیاید خطای ۴۰۳ یا Forbidden  می باشد که یا به دلیل وجود کلماتی در نام فایل است که سرویس اینترنت شما به شما اجازه دانلود آن را نمی دهد و با ابزار تغییر نام می توانید مشکل را حل کنید (اگر ان کلمه را تشخیص دهید که در بیشتر موارد قابل تشخیص است ) و یا ممکن است به دلیل وجود مشکل در دانلودر های سیستم دانلود در یکی از مرحله ها فایل به درستی در جای خود منتقل نشده باشد که این مورد آخری فقط توسط ما قابل رفع شدن است که با گزارش لینک خراب فایل بررسی و مشکل آن برطرف خواهد شد .

با گزارش لینک خراب همه ی موارد فایل بررسی می شود و حتی ما خودمان آن مرحله تغییر نام را نیز انجام می دهیم (البته ترجیح میدهیم تغییر نام ها توسط خود شما انجام بگیرد ) و در نهایت اگر مشکل فایل قابل رفع نبود فایل توسط ما حذف می شود که اعتبار کسر شده ی آن به صورت اتوماتیک بازگشت می گردد .

پنج – تمدید فایل : که حتما با ان آشنایی کامل دارید و قبلا در همین وبلاگ معرفی شده است

اضافه کردن سرویس های جدید

همان طور که اشاره شد تنها ایراد بزرگ دانلودز که ما هم از آن مطلع هستیم کم بودن تعداد سایت های تحت پوشش است و البته اکثر کاربران اطلاع دارند که بیش از ۹۰ درصد فایلهای سطح وب در سرویس های فعال دانلودز وجود دارند به شرطی که شما کاربران خودتان را محدود یه یکی دو سایت (مخصوصا سایت های داخلی) داخلی نکنید و  جستجو گر های خوبی باشید . آموختن روش های جستجوی صحیح هم کار ساده ای است و قدرت شما را در وب افزایش خواهد داد . اما موافقیم که تعداد سایت های تحت پوشش افزایش بیابد. بنابراین از امروز:

حداقل یک سرویس جدید در هفته به سرویس های دانلودز اضافه خواهد شد .

همان طور که اطلاع دارید لوگو های در زیر باکس درخواست دانلود به صورت اتوماتیک کم یا زیاد می شوند و ثابت نیستند پس هنگام درخواست لینک مطمئن شوید که لوگوی سایتی که از آن لینک درخواست می دهید حتما در زیر باکس درخواست  وجود  داشته باشد.

سرویس Fileserve همان طور که اطلاع دارید همه ی سرور های لیچر را بر روی سرور های خود مسدود کرده است .

سرویس مدیا فایر (Mediafire ) که در حال حاضر غیر فعال است به دلیل تغییراتی در درگاه این  سایت از لیست خارج شده که منتظریم به روز رسانی این سایت در درگاهش به دست ما برسد و به زودی به لیست باز خواهد گشت .

سرویس هات فایل (Hot file) دو روز گذشته مشکل داشته که امروز مشکل آن حل شد .

سرویس ۴share  که مدتی در لیست نبود از دیروز به لیست اضافه شده است .

و سرویس FileJungle  طبق قول ما سرویس جدید این هفته است و از امروز به لیست اضافه می شود .

Filejungle

تغییراتی در بخش بازاریابی

در پایان خبر خوشی برای همه ی حامیان دانلودز و کاربرانی که سیستم دانلودز را به دیگران معرفی می کنند داریم و آن این که به زودی محدودیت پرداخت بخش بازار یابی به صورت “ویژه” حذف خواهد شد که حتما به زودی خبر آن را در وبلاگ دانلودز و در صفحه بازاریابی اعلام خواهیم کرد . و در پایان هر هفته هر مبلغی که به در حساب بازار یابی شما جمع شده باشد به حساب شما واریز می گردد .

مثل همیشه منتظر شنیدن پیشنهاد های سازنده و انتقاد های راه گشای شما هستیم و باور داریم پیشرفت دانلودز تنها با راهنمایی ها ، پیشنهاد ها و انتقاد های شما امکان پذیر خواهد بود.

از دانلودتان لذت ببرید

و پاینده باشید .

99 پیام برای گزارشی از وضعیت فعلی و برنامه های آینده دانلودز

 1. پوریا گفت:

  من که گفتم بچه ها صبر کردن چیز بدی نیست . مدیران دانلودز خسته نباشید
  برو جلو ما پشتتون هستیم .

 2. مرتضی گفت:

  با سلام و خسته نباشید

  خیلی ممنون بابت اضافه مردن ۴ شیر و فایل جنگل

  در مدیریت فایل اکر پوشه بندی بگذارید عالی می شه

  هر هفته یک سایت
  ببنبم و تعریف کنیم
  فقط سایتهای پرکاربرتر اگر اول بگذارید بهتره

  اگر این مطلب زوت می گذاشتید بهتر بود
  و د مورد اطلاع رسانی اگر قبل از هر کاری خبر بدید بهتر است

 3. جمشید گفت:

  درود بر دانلودز

  درسته که یه هفته گذشته بعضی جاها دانلودز سکته داشت قبول هم دارم که انا طبیعی هست داداش ولی از این هفته ای یک سرویس خیلی خوشم اومد بشرطی بقیه هم یاری کنند هی ازینا دانلود کنند که دانلودز هم نگه شون داره

  من خودم شخصا هر چی بخوام میتونیم توی وب پیدا کنم ته تهش هم خدا پدر مادر دانلودز رو نگه داره از تورنتش استفاده میکنم ردیف برای همین هیچ وخ از دست دانلودز عبصانی نمیشم
  ولی اگر شد هفته ای دوتا هم سایت اضافه کنید بد نیست

  قربونتون برم
  زت زیاد

 4. امیر گفت:

  سلام
  مدیافایر رو سریعا اضافه کنید …
  امکان درگ کردن رو مثل مدیافایر کنید …
  نرم افزار کنترل پنل مثل ۴شرد رو خوبه در برنامه اتون داشته باشید …
  به مناسبت اعیاد نظیر شب یلدا یا عید نوروز یا میلاد ائمه اطهار یا دهه فجر خوبه مثلا ۵۰۰ دیلینگ به کاربران هدیه بدید …

  سرعت انتقال فایل ها خیلی کم هستش خواهشا سرورهاتون رو قوی تر کنید …

 5. peyvv گفت:

  درود بر همگی
  در ابتدا باید با ابراز خرسندی و تبریک شروع کنم که میبینم پیروزمندانه پیش اومدید منتها با خوندن پستهای پیشین لازم دیدم اینگونه شروع کنم
  خطاب به یکسری از کاربران که پست دادن میگم، خانومها و آقایون بصرف خرید چند گیگ اعتبار و امکان اظهار نظر در وبلاگ این اجازه رو ندارید که کسی دیگه رو بابت اظهار نظرش شماتت کنید چون باب میل شما مطلبی رو بیان نکرده. درسته لطف دارند میگن سیستم متعلق به شماست ولی تا اونجای که من میدونم ارث پدر کسی نیست . (البته بجز فرزند این ادمین عزیز که اگه صاحب امتیازشم باشه اونم بعد ۱۲۰ سال ) سایت مشکل داره سرویس خوب نمیده حق با شما اظهار نارضایتی تون رو بیان کنید . دست رقابت هم که در این ورطه بالاست باعث میشه مدیران فکری کنند و یا نه راه زوال و نیستی رو پیش بگیرن.
  شماهای که طلب حرفه ای گری از مدیران سایت رو دارید و چون حقی از تون کم شده گله مندید پس چطور به خودتون اجازه می دید دیگر کاربران رو محدود کنید الخصوص کاربران مبتدی و یا دلسوز و نکته بین . برای خود من این پستها مصداق شعره ولی از این ناهنجاری و خودخواهی آدمها لجم میگیره.

  ۲- من تو این ۳ ساله ۱٫۵ ترابایت از لیچرهای مختلف فایل گرفتم و هیچ سایتی رو ندیم که حتی با پیش پا افتاده ترین مشکلات این بستر درگیر نشده باشه . تمام دوستان هم بدون آشنایی با این قضایا در ابتدا با ادا و حرفهای بی مبنایی بجهت جذب کاربر و بردن گوی سبقت از سایرین وارد شدند و انتظار داشتن این کاستیها رو کاربران صبورانه تحمل کنند چون میدونن مرجع مسئولی برای نطارت نیست . مصداقش آقای مدیری که بخاطر اختلاف بین خودشون سرور رو فرمت کرد آب از آب هم تکون نخورد ( احتمالا پست و مقامی هم گرفته تا حالا) بله من تشویق میکنم – روحیه هم میدم چون بعد ۳ سال میدونم چه وقت و به کی. البته انتقاد و شکایت هم داشتم که لیست پشتیبانی خود گویاست. بهر حال خواست من روزی هست که هم کاربران راضی باشند البته عموم اونها و هم مدیران البته معدود اونها ( بابا گرونیه دیگه ما هم که از قشر کاربر خط فقر رومون . البت ما خودمون عزیز دل برادر ورد کلاممونه ولی اینجاهاشو دیگه کم آوردیم)
  روزگار همگیتون خوش
  شب یلدایتون مبارک و پر از شادی
  پیروز باشید.

 6. RimAz گفت:

  جای گله هست که چرا زودتر این حرف ها رو به کاربرانتون نزدید
  امیدوارم مدیر های سایت تمام سعی و تلاششون رو برای بهتر شدن سایت بکنن

 7. erfan گفت:

  سلام و خسته نباشید . از اینکه میبینیم به سخنان کاربران گوش میکنید و جوابشان را می دهدید خوشحالیم و از شما بخاطر این دموکراسی که در سایت خود پیاده کردید سپاسگذاریم.
  من خودم قبلاً مشکلات زیادی با لیچر شما داشتم و دائماً به شما انتقاد میکردم (حتی به همین دلیل گاهی شما تهمت های واهی به من نسبت دادید) ولی به هر حال پاسخگویی شما و تلاش برای رفع مشکلات و نیز سرعت بالای سرور شما قابل ستایش است.
  ولی هنوز مشکلاتی وجود داره که حل نشدند مثل ” ساپورت کم هاست ها ” که امیدوارم در آینده حل شوند.
  یه چیز دیگه هم که میخواستم بگم در مورد سرور FileServe هست و اینکه آیا این سرور دیگه قرار نیست سرویس بدهد ؟ و همچنین تکلیف DepositFiles چه شد و آیا این سایت هم دیگه سرویس نمیده ؟
  با تشکر

 8. علی گفت:

  سلام
  تبریک می گم بازگشت دوباره قدرت دانلودز رو
  ۲تا پیشنهاد داشتم که اگه مخالید یا موافقید بگید
  ۱- اینکه واسه ی سایت یه نظر سنجی بزارید و سایت هایی که کمترین رای رو آوردن حذف کنید و به جاش سایت های دیگه اضافه کنید( کلا بنظرم نظر سنجی خیلی بهتر باشه )
  ۲- اینکه از کاربرای دانلودز خواهش عاجزانه دارم تا فایل های اضاقی که دارن رو پاک کنن تا کیفیت که خوبه عالی بشه ( هم به نفع دانلودزه و هم به نفع ما )

 9. erfan گفت:

  من هم با نظر علی موافقم اگه میشه یه نظرسنجی بگذارید و هاستهایی که بدرد نمیخوره رو حذف کرده و هاستهای خوب رو جایگزین کنید

 10. morteza گفت:

  سلام… واقعا خوشحال شدم از این پستتون! از یه هفته قبل فکر کردم دیگه کار سایت تمومه!! هیچی لیچ نمیشد… سرعت دانلود هم خراب شده بود…. بدتر از همه امکان نظر دهی توی پست اخر غیر فعال شده بود…. این جوری بهم القا شد که اصلا شما سایت رو رها کردید اما با دیدن این پستتون خوشحال شدم… حتی اگه مشکلات اینقدرم حل نمیشدن…. لطفا از این به بعد اگه سیستم دچار مشکل شد بیاید به ما خبر بدید سکته نکنیم!!!

 11. morteza گفت:

  راستی دوستمون خیلی خوب گفتن…. هر فایلی رو دانلود کردید تموم شد خذفش کنید تا سرعت بهتر شه!!! همه با هم اینکار رو بکنیم..

 12. مرتضی گفت:

  اگر میشه برای تمدید فایل قیمت از نصف کمتر کنید مثلا یک سوم کنید

  و برای اینکه دوستان ترغیب بشن که فایلها را زودتر پاک کنن اگر کسی زودتر فایلش پاک کرد یک مقداری پول پس بدید

  مثلا اگر کسی ۱۰ روزمانده فایل را پاک کرد نصف پولش و ااگر ۵ روز مانده یک سوم بازگردانید
  که هم سرعت زیاد شود و هم شما به مشکل کمبود جا برخورد نکنید
  ممنون

  • دانلودز گفت:

   باور کنید مشکل کمبود جا نداریم !
   کاربران هر قدر دوست دارند دانلود کنند اصلا فشاری به سرور ها نخواهد امد ما دوست داریم شما نگران فضای سرور ها و هزینه ها درد سر های اون نباشد و فقط به دانلود کردن فکر کنید
   به نظر من بهتر هست روی امکاناتی که توی بخش کاربری نیاز دارید و سرویس هایی که دوست دارید اضافه بشن البته با دلیل تمرکز کنید وبحث رو ببرید به اون سمت

 13. bahar گفت:

  سلام
  خسته نباشید

  فقط و فقط یه خواهش دارم

  ۱۵ روز ماندگاری رو به ۳۰ روز برسونید. تا لااقل بین سرویس دهنده های دیگه یه حرفی برا گفتن داشته باشید.

  این رو بر اساس تجربه ای که دارم میگم.

  uploadbaz
  rapidbaz
  parsaspace
  rapidpars
  irleech
  من تو همه اینا اشتراک دارم
  اما بین همه اینها تنها عیب شما فقط زمان ماندگاری هست… با توجه به نوع سرویسی که میدین…

 14. RimAz گفت:

  اگه مشکلی برای جا ندارید پس بهتره روی زمان لیچ شدن لینک ها تمرکز کنید چون ما باید به فکر دانلود باشیم و سرعت هم خیلی مهمه هم موقع لیچ شدن و هم موقع دانلود مخصوصا شبا که نباید اصلا افت داشته باشه و امکانات بخش مدیریت فایل رو بیشتر کنید مثلا خودمون مدت ماندگاری فایل رو تعیین کنیم و امکاتات دیگه که خودتون خلاقیتتون بیشتر از ماست فعلا دانلودز مشکلی نداره و باید سرویس دهی شو خوب کنه فقط همین

 15. مرتضی گفت:

  با نظر بالا موافقم
  زمان ماندگاری فایل کمه

  اگر جستجو فایل باشه بد نیست
  اگر میشه سرعت تو شبها بالاتر باشه چون اوج دانلود

  اگر هفته ای ۲ تا سرویس بدید بهتره
  در اضافه کردن سرویس ها میزان استفاده ازش و پرکاربردترین را در نظربگیرد
  وی اگر سرویسی مشکل داره قبلش خبر کنید

  مهمترین کار که سرویسی که اضافه می کنید پایدار باشه نه ۴ روز کار کنه بدش هیچی

  اگر یو@تیوب بگذارید عالیه
  ممنون

  مهمترین کار اطلاع رسانی به موقع

  • دانلودز گفت:

   ممنون از شما ، فقط جهت این که بحث ها باز هم به بن بست کشیده نشه … از سرور ها چه شب چه روز چه صبح و چه روز تعطیل یا شب جمعه تا ۴ مگا بیت در ثانیه هم میتونید دانلود کنید (اگر همچین سرعتی توی کاربرای خونگی وجود داشته باشه که نداره !) بله سرعت لیچ کردن ممکنه در بعضی سرویس ها کم باشه ولی کیفتی که دانلود از سرور های دانلودز داره هیچ سرویسی نداره اینو من به اش قسم میخورم !
   در مورد یو تیوب هم اصلا امکان اضافه شدنش نیست و دلیلش هم کاملا مشخصه !
   زمان ماندگاری فایل ها اگر هم کم باشه که نیست امکان تمدید فایل ها وجود داره
   من شخصا چک کردم حتی یکی از کاربرانی که بیشتر از ۵۰۰ گیگ حجم دانلودشون بوده تا حالا کامنت یا تیکت نداشتند که مدت ماندگاری فایل ها کمه چون به هر حال این تصمیمی هست که ما گرفتیم و کاربر حرفه ای هم مطمئنن میپذره و دانلودش رو مدیریت میکنه توی همین کامنت های این پست مشاهده میفرمایید که داوطلب هست و میگن ما زود تر فایل ها رو پاک میکنه سرور های دانلودز پر نشه !!!

 16. علی گفت:

  خب من پست دومم رو می زنم
  پس به گفته ی مدیر محترم مشکل فضا نداریم خدا یا شکر

  حالا اون نظر سنجی رو چی اونو به نظرم راه بندازید

 17. AMIN گفت:

  ممنون از مدیران پر کار دانلودز عزیز برای اینکه دوباره دانلودز شد””دانلودز”” !!!
  سرعت سرور ها دوباره عالی شدن سرعت أانلود فایل ها توست دانلودز هم بسیار سریع شده همه چی در حال حاضر عالییه با همین قدرت ادامه بدین ما هم پای همه ی مشکلات و پیشرفت هاتون هستیم و شما رو تنها نمیگذاریم دانلودز عزیزوموفق باشی…

 18. رضا گفت:

  سلام و ضمن تشکر از تلاش برای بهبود سایت ضمن خواهش مجدد جهت سرویس های اورون و فایل پٌست. اگر امکان دارد سرویس لاگین اتوماتیک رو برای سایت فعال کنید هر سری وارد کردم یوزر و پسورد زیاد خوشایند نیست و البته اگر کسی نخواهد میتواند غیر فعالش کند مثل اکثر سایت ها

 19. رضا گفت:

  ضمنا ۲ هفته زیادم هست من جهت تخلیه سرور و سرعت بیستر با ۱ هفته موافق ترم

 20. مرتضی گفت:

  با سلام
  در مورد ماندگاری فایل در مورد شخصی که گفتید خوبه شاید سرعتشان زیاده
  فکرکنم بیشتر کاربران اینجا کاربران خانگی ان که محدودیت سرعت و مالی دارن
  وشاید مسافرت رفتن و به اینترنت برای تمدید دسترسی نداشتن(خدایش ۱۵ روز کمه)

  خوب بگذریم

  در مورد مدیریت فایل:

  اگر میشه قابلیت سورت کردن را بگذارید( درسته که قابلیت درگ (Drag) کردن فایل ها خوبه
  اما اگر در ۲ صفحه مختلف باشه مشکل دارمیشه) واگر کسی فایل چند پارته بود و فرد خواسته باشه به ترتیب دانلود کنه مرتب کننه ممکن وقت گیر باشه در صورتی که با سورت به راحتی انجام میشه(اگر سورتش هم برحسب نام و هم حجم مرتب کنه که عالیه)

  اگر قابلیت جستجو بگذارید خوب میشه

  اگر شکل فضا ندارید
  و اگر یک سطل اشغالی داشته باشید که مثلا تا ۲ روز فایلهای پاک شده رو سیستم باشه عالیه که اگر اشتباهی پاک شود بشه برگردانید

  ممنون

 21. immortalman گفت:

  من موافق نظر هر دو طرفم سر زمان..
  به نظر منم اگه یک ماه بشه ضریب اطمینان کاربرا میاد بالا تر.. مثلا من یه پکیجی پیدا می کنم که حجم بالایی داره، و همینطور این استرس هم دارم که فایل های مورد نظر از اون سرویس هاستینگ پاک بشن..
  مثال بخوام بزنم یه پکیج فوتیج برای افتر افکت بود که حجمش ۱۶۰ گیگ بود، من قطعا نمیتونم با اینترنت ۵۱۲ اینو تو ۱۵ روز بگیرم! از یه طرفم میترسم که تیکه تیکه بذارم بگیرم و از اون سرور فایل ها پاک شه.

  یه پیشنهاد دارم:
  همونطور که شما ما رو از مشکلات آگاه می کنید و ما هم همکاری می کنیم، صادقانه.. شما هم مدت زمان رو روی یک ماه فیکس کنید و از کاربرا بخواید بعد از دانلود فایل اونو پاک کنن، که حجم سرور شما هم آزاد بشه..
  این یه رابطه ی تعاملی میشه که دو طرف همو می فهمیم و به هم کمک می کنیم برای ارائه سرویس بهتر

 22. Modirekol گفت:

  سلام
  اولین ویژگی مثبتی که دانلودز داره کیفیت هست . اینکه بیخودی سایت رو شلوغ نکرده و بر خلاف بقیه ی سایت های لیچ با سرعت بسیار بالایی سایت لود میشه . حتــــی تو قسمت مفید دانلودکده . با عرض پوزش خدمت اون دوستانمون فکر نمیکنم نظر سنجی گزینه خوبی باشه و تا آنجایی که من میدانم افت سرعت شبانه مربوط به شرکت ارائه دهنده ی اینترنت (متاسفانه!) میباشد .
  در حال حاضر عمومی ترین و پرکاربردترین سرویس های اشتراک فایل رو پشتیبانی میکنید
  که بـــهتر است عـــلاوه بر پایدار نگه داشتن آنها به افزودن سرویس های جدید بپردازید .
  uploaded.to و uploading.com دو گزینه مناسب بعدی برا اضافه کردن به لیست هستند
  که تقریباً دارن عمومیت پیدا می کنن . البته قبلش تکلیف مدیافایر و دپوزیت فایل رو مشخص
  کنید بهتر است . Filejungle هم خوب اومدید . Drag & Drop تو بخش فایل های من و جستجو در دانلودکده هم که عالی شده . فقط یه گزینه پرکاربرد به نظرم میرسه که خیلی
  عالی میشه اگه امکان زیپ کردن رو در بخش فایل های من بگذارید . خیلی کاربرد داره البته فقط زیپ کردن چون آنزیپ کردن ممکن است امن نباشد .
  و در آخر از اینکه یک سرویس با کیفیت بهمراه ۴۰ مگ رایگان در اختیار کاربران قرار میدهید بسیار متشکرم .
  الهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

 23. Ostad گفت:

  بهتره اول نظر دانلودزو بخونید بعد پست بزارید!!!
  دانلودز می گه کمبود فضا نداریم بعد شما می گید که هر کی زود تر فایلاشو حذف کرد دیلینگ پس بده!!!نترسید تا ۱ اگزابایت هم روی سرور باشه هیچی نمیشه سرعت هم حتی یک درصد ربطی به حجم روی سرور دانلودز نداره و مشکل از اینترنت خودتونه.
  زمان نگه داری فایل ها بسیار ایده عاله
  فقط هر چه زود تر پیشرفت کنید

 24. Mehdi_e گفت:

  امکان زیپ کردن!!!!
  چیزی دیگه نمی خوای!!!
  مگه فیلم هندیه!!!
  می دونی چه زحمتی داره و چه قدر کنترل پنل شلوغ می شه!!!

 25. sanchez گفت:

  لطفاً محدودیت انتخاب فایل در تورنتهایی که تعداد فایل زیاد دارن رو هم برطرف کنید.

 26. مرتضی گفت:

  با سلام به همگی
  اقا یا خانمOstad
  اولا نظر من قبل از نظر دانلودزر بود
  دوما حود مدیران گفتن پیشنهاد بدید ما هم پیشنها می دادم
  اونوقت شما میگید همه چیز خوبه
  کسی نگفت چیزی بده
  فقط می حواهیم عالی بشه

  می خواستم بدونم پیشرفت در نظر شما چیه؟ فقط سرویس اضافه کردن را پیشرفت می دانید
  اگر منظورتان چیز دیگر است
  بسم الله پیشنهاد بدید

 27. حامد پوردژ گفت:

  دانلودز عزیز سلام
  یه سوال دارم.چرا سایت بعضی از فایل های تورنت رو قبول نمیکنه؟وقتی یک فایل تورنت رو از روی هاردم واسه انتقال به سرورهای دانلودز انتخاب میکنم،چند لحظه صفحه لود میشه ولی بعد هیچ اتفاقی نمیفته!!
  البته فقط بعضی فایل های تورنت رو قبول نمیکنه
  ممنون

 28. RimAz گفت:

  بابا همه چیز که عالی شد پس قیمت ها رو هم بیارید پایین که عالی تر بشه !!! البته الان هم قیمت ها خوبه و در ضمن برای مناسبت ها هم یه دیلینگی بدید دیگه مثلا باسه شب یلدا یه دیلینگی میدادید به عنوان عیدی به ما !!!

 29. d گفت:

  خدا شما رو حفظ کنه.
  ما که قبلا گله ای نداشتیم و دانلودز رو از همه نظر قبول داشتم. حالا ما اونجا یه چیزی گفتیم الانشم میگیم دانلودز عالیه به شرطی که بعضی وقتها مثل همین چند روز پیش باعث عصبانیت کاربری مثل من نشه.
  باز من معذرت میخوام از لحن تندی که چند روز پیش با شما داشتم. امیدوارم هر روز شاهد شکوه روز افزون دانلودز در بین همه سایتها باشیم و اینا رو هم یعنی چند نفر جمع میشیم و از این سرویس استفاده میکنیم مدیون مدیران هستیم.هر کسی هم جو ایجاد میکنه تا دانلودز رو از پا در بیاره امیدوارم خودشون هدایت بشند و دست از این کار بردارند.

 30. پوریا گفت:

  مدیران عزیز
  فایل فکتوری خیلی مورد نیاز هست . تو فکرش باشید . با اینکه خیلی سرچ می کنم تو گوگل ولی بعضی وقتا نمیشه لینک دیگه ای پیدا کرد .
  پاینده باشید

 31. RimAz گفت:

  یه چیز دیگه هم بگم که این فایل های زیر ۴۰ مگ رو کلا ور دارید چون واقعا نیازی نیست کاربری که نتونی ۴۰ مگ رو مستقیم از خود آپلود سنتر ها نگیره به نظر من اصلا نیازی به مستقیم کردنش هم نداره چون واقعا ۴۰ مگ هیچه و فقط همون تور که گفتید داره ازش سوء استفاده میشه و به یرویس دهی به کاربرای پرمیوم آسیب میزنه و هیچ سودی هم برای ما نداره و فقط داره ازیت می کنه پس ورش دارید خیلی راحت تره

 32. میثم گفت:

  سلام
  من با نظر دوستمون RimAz کاملا موافقم . بخض اعظم و بسیار وسیعی از کاربرای ایرانی رو گروهی تشکیل میدن که دانلودهای بین ۵ تا ۲۰ مگ از سایت های مختلف دارند مثل اکثر کلیپ های کم حجم مخصوصا کلیپ های ۳GP موبایل و … . درسته در ظاهر حجمشون کم باشه ولی اگر در مقیاس میلیونی در نظر بگیرید حجم وسیعی از هاست های شما رو بدون هیچ فایده ای برای شما پر می کنه و ضمنا سیستمتون رو که میتونه صرف خدمات رسانی بهتر به مشترکین پرمیوم شما باشه رو بی دلیل مشغول خودش می کنه
  حرف دوستمون RimAz کاملا حساب شدست .برای اینکه کسی که سرعت دانلود اینو داشته باشه که بخواد دانلود کنه خیلی راحت میتونه بطور غیر مستقیم بگیره و نیازی به لینک مستقیم نداره . به نظر من این کار که تا ۴۰ مگ رایگان باشه باید برداشته بشه . مشترکین پرمیوم هم گاهی لینک زیر ۴۰ مگ به سیستم میدند و خب از اعتبارشون کم میشه ولی مابقی که اشتراک ندارند رایگان استفاده می کنند . پس برای اینکه عدالت برقرار بشه یا کلا این سیستم ۴۰ مگ رو بردارید یا اگر مشترکین پرمیوم شما دانلود زیر ۴۰ مگ دادند برای اونها هم رایگان حساب کنید

  یه مطلب دیگه هم در مورد Fileserve دارم
  سیستم شما با یک آی پی از فایل سرو آپلود میکرد ؟ اگر سیستمی طراحی کنید که با آی پی های مختلف در طول شبانه روز اینکارو بکنه مشکل حل نمیشه ؟ یا اینکه آپلود دو مرحله صورت بگیره ، در مرحله اول کلیه لینک ها با آی پی های مختلف به سروری ثانویه منتقل بشه که فایل سرو فکر نکنه سایت لیچره برای اینکار میتونید چند سرور ثانویه اختصاص بدید سپس از سایت ثانویه کار آپلود اصلی بر روی سرور و هاست اصلی خودتون و دادن لینک به مشتری صورت بگیره
  درسته که کمی بیشتر طول میکشه ولی دوستانی که میخوان دانلود کنند میتونند یک ساعت قبل دانلود لینک ها رو بدند به سیستم که اینکار صورت بگیره و بعدش بیان اینکارو انجام بدند
  شاید براتون هزینه بر باشه ولی مطمئن باشید که با این قابلیت که سایتتون بتونه از فایل سرو بکشه تک میشه و ده ها هزار نفر به مشتریان شما اضافه میشه . فایل سرو داره بطور اعجاب انگیزی خودشو میکشونه بالا و شک نکنید تا یه مدت دیگه اهمیتش به اندازه مگاآپلود یا رپیدشیر و.. نشه کمتر هم نمیشه . الان اگر دقت کنید بیشتر سایت های معروف دنیا لینکهای میرور رو دارند رو فایل سرو میکشند . خیلی از برنامه ها مستندها و چیزهای دیگه با لینک فایل سرو وجود داره . سرعت بالای سروراشون فوق العادست . به این خاطر مطمئن باشید با امکان دانلود از فایل سرو درآمدی فوق العاده بهتون اضافه میشه

 33. hamid گفت:

  سلام .ببخشید من تازه کارم می خواستم بدونم چه جوری میشه فایلی رو مستقیم کرد و بعد دانلود کرد

 34. علی گفت:

  نه من با نظر دو دوستمون مخالفم
  من یه کاربر پریمیو م هستم و گل فوتبال دانلود می کنم و اکثر گل ها زیر چهل مگ هستند پس به نفع منه
  شما فقط خودتونو در نظر می گیرید و نظر می دید
  در ضم این درسته که میشه فایل های زیر چهل مگ رو غیر مستقیم دانلود کرد اما نمیشه مثلا ۱۰تا فایل ۴۰کگی رو دان کرد بدون اینکه فرد پشت سیستم بشینه و هی منتظر تایم لفت باشه واسه دان لود کردن یا هی کد امنیتی بزنه
  به نظرم اینو ۴۰مگ رایگانو ور ندارید

 35. ostad گفت:

  اقا میثم همین الانشم ۴۰ مگ برای کاربران پرمیوم رایگانه کی گفته رایگان نیست!!!
  در ضمن اگه دانلودز بخواد هی برای هر فایل درخواستی ای پی عوض کنه کار سختیه یا این که مجبوره تعداد بسیار زیادی اکانت بخره که نمیشه.
  نه تنها دانلودز بلکه هیچ سایتی تو دنیا نمیتونه از فایل سرو لیچ کنه اگه این جور بود سایتای دیگه مخصوصا خارجی ها زرنگ تر از این حرف ها بودند.

 36. RimAz گفت:

  خوب پس بهتره زیر ۴۰ مگ رو فقط برای پرموم زایگان کنید فکر کنم این دیگه بهترین حالتش باشه بعدشم واقعا دانلود کردن گل چه معنی یی داره ؟؟!! یه گلی بوده زده شده تموم شده رفته !!! جالبه برام ، فکر می کردم فیلم و سریال و برنامه و از اینجور چیزا معمولا باید دانلود بشه و مستقیم بشه اما در هر صورت هر کسی یه نظری داره و نظر منم اینه که ۴۰ مگ رایگان برای کاربرای پرمیوم باشه

 37. محمد گفت:

  سلام خسته نباشید من دو تا پیشنهاد دارم که به نظر خودم یکی اساسی هستن:

  ۱- اگه میخواید اکانت های خیلی زیادی بفروشید باید سرعت سرورهای شما توی شب خیلی زیاد باشه خصوصا ۱ تا ۶ صبح تقریبا بالای ۹۵ درصد کاربرای ما اون موقعه هست که دانلود رایگان دارن اگه سرعت دانلود شما تفاوت نداشته باشه با یه لینک که فرضا از سایت تهران موزیک باشه پس چه کاری هست خب میرن مستقیم دانلود میکنن. میخوام بگم که سرعت سرورهای شما خیلی مهم هست توی این دو سه روزه خیلی خوب شده مثلا من یه زمانی یادمه پارسا اسپیس اکانت داشتم سرعت دانلود خیلی خیلی بالا بود برای همین فروش اکانت هاش خیلی زیادش شد آخه میدونی ما که نمیتونم توی چند ساعت که دانلود رایگان داریم بیایم فیلم های با کیفیت بلوری که ۴۰ تا۵۰ گیگ فقط حجمشون هست رو دانلود کنیم اکثرا فایل های ۱ گیگ رو دانلود دارن. پس نگهداری فایل هاتون هم به نظر من خوبه. ولی چیزی که خیلی مهم هست همون سرعت دانلود هست

  ۲- دومین پیشنهاد من بیاید یه سری اکانت با محدوده زمانی مشخص فروش کنید فرضا بگید فلان قیمنت برای مثلا ۱ ماه یا ۳ ماه باور کنید این میتونه خیلی خوب باشه الان آپلودباز کارش گرفته سریع ۱۵۰۰ گذاشته روی نرخ اکانت هاش، دانلودز اگه این کار رو کنی باور کن مشتری های اونا رو هم درو میکنی

  من خودم رک و راست بگم اولش به خاطر قیمت های خوبتون اومدم مشتری شدم ولی الان انصافا خیلی خوشم اومده ((( فقط اگه بشه اکانت با محدوده زمانی هم بزارید خیلی خوب میشه امیدوارم پیشنهاداتم در جهت پیشبرد کار شما موثر باشه)))

 38. با سلام و تشکر از سایت بسیار خوبتان اول یک گله اون هم اینکه بنده چندتا فایل از سرور فایل سرور را از طریق آی آر لیچ دانلود کردم ولی از طریق سایت شما اصلا امکان دانلود از فایل سرور وجود ندارد(الان) که می گویید فایل سرور مشکلش کلی است . سایت شما خیلی بهتر ازسایت های دیگر مستقیم کننده دانلود می باشد از هر لحاظ و تنها عیب آن حجم کم رایگان ۴۰ مگابایتی است البته تا همین ۴۰ مگی هم خوبه. خیلی از فایل هایی که می خواهیم دانلود کنیم فیلتره ولی در مستقیم کننده های دیگه اغلب اینطوری نیست ما به خدا دنبال فایل های غیر اخلاقی نیستم ولی اگر امکان دارد یکمی سریعتر مشکلات را حل نمایید بالامجان آخه ما هم زندگی داریم و در آخر به خاطر سایت خوبتان تشکر ویژه ای دارم.

 39. علی گفت:

  دوست عزیز من نمی دونم به شما ربطی نداره من چی دانلود می کنم شما فقط حق داری نظر بدی در مورد خودت حالا اینکه من چی دانلود می کنم یا نمی کنم ۱- به خودم ربط داره ۲به علاقه های شخصی فرد مر بوط میشه (RimAz)

 40. رضا گفت:

  سلام ضمنا اگه ممکنه تعداد ادمین ها رو بیشتر کنید تا مثلا یه گزارش لینک خراب سرع تر بتونید رسیدگی کنید. بعد هم آقای modirekol خوب اومدن uploading , uploadstation خیلی داره پرکاربرد میشه اگه اضافه کنید حرف نداره.
  بعد هم اگه کسی میدونه به من بگه مشکل fileserve چیه؟؟؟ هیچ سایتی نداردش و اصلشم که فیلتره هیچ کاریش نمیشه کرد؟؟؟؟
  بعدشم لطف کنید قیمت هاتون رو عوض نکنین این آقا محمد نفسش از جای گرم در میاد حتما ……… 😀

 41. ostad گفت:

  تفاوت دانلودز تو اینه که تعرفه هاش ماهیانه نیست بلکه حجمیه و به نظر من و البته کاربران حرفه ای دانلودز اکانت ها حجمی باشن بهتره و البته قیمتشم پایین تر در می یاد
  شما بهتره بری همون پارسا اسپیست و اپلود بازت استفاده کنی
  به نظر من هیچ سایتی سرعت دانلودزو نداره با این که سرعت اینترنت من زیاده قسم می خورم که حتی تست کردم و دیدم که فایل سرو هم همچین سرعتی ارائه نمی ده به خصوص که جدیدا سرور dl3 هم به سرور های دانلودز اضافه شده

 42. f گفت:

  به نظر من هم ۴۰ مگ رو برندارید
  دوستان لطفا دانلود که کردید فایل رو پاک کنید من همیشه همین کارن میکنم

 43. peyvv گفت:

  دورود بر همگی
  دوستان یکم انصاف داشته باشید. آقا صاحبش بخشیده شما گیر دادید که ایشونم بدون شک صد بار زیر روش کرده همه جوانب کار رو در نظر گرفته حساب شده این امتیاز رو داده اولویت اولشم کاربرای پریمیومش اند بعد هم منافع سایت که باعث پیشرفت میشه و سرویس دهی بهتر میشه . این فرمایش وقتی صدق میکرد که سرعت دوستان در ایران محدود نبود و سرورهای سایت هم پهنای باند کمی داشتن که در حال حاضر چنین نیست. شما ابتدا یه بررسی کنید بببینید وضع چگونه است وقتی بیش از ۵۰% سایتهای آپلود فیلتر هستن او نم اصلیاشون (البته میدونم هات فایل و راپیدشیر نیستن) اون کاربر چطور فرقی نمیکنه که لینک مستقیم بگیره یا نگیره و یا چطور با فیلترشکنی که آی پیش شیر شده بعد از صدبار پیغام محدودیت آی پی رایگان با سرعت پایین دانلود کنه خوب بجای اینکه بره پول بده فیلترشکن اختصاصی بگیره و دانلود بودن ریسیوم داشته باشه ترغیب میشه اکانت سایت رو شارژ کنه دانلود بی دردسر داشته باشه.
  دوستانی هم که مشکل افت سرعت دارند من ۶ ماه دانلود مستمر داشتم بطور کل بجز مواردی که سایت مساله ای داشته سرعت دانلودم تفاوتی نداشته و تجربه ام میگه که این افت سرعت مربوط به آی اس پی های کلاهبرداره که متاسفانه عمومشون رو هم در بر میگیره که نه فقط دو برابر قیمت قانونی پول میگیرن بلکه در ساعت رایگان ضریب شیر رو بالا میبرن و موجب کم شدن ترافیک پورتهاشون میشن و سرعت شما افت میکنه. تو قانون اسمش کم فروشیه تو عرفم بهش میگن دزدی ولی باسه یه سری ویلا تو خارج و حسابهای پر و پیمونه
  پیروز باشید.

 44. دانیال گفت:

  داداش گلم این سرویس ها یادت نره:

  vip-file

  depositfiles

  lettitbit

 45. محمد گفت:

  برادر من آقا رضا جان نمیدونم با من بودی یا نه ولی شما درست نظر من رو نخونیدی برادر من میگم اگه اکانت با محدوده زمانی بدی هم خوب میشه چرا که آپلودباز کارش روی این موضوع گرفته و سریع گذاشته روی قیمت هاش ((( من نگفتم که اکانت ها رو گرون تر کنه)))

 46. محمد گفت:

  اینم خطاب به دوستان بگم نمیدونم که این نظرم تایید میشه یا نه ولی شما ((اگه تنوع توی محصول داشته باشید مطمئن باشید انواع و اقسام مشتری ها رو جذب میکنی ))
  اما دوستانی که میگن اکانت ماهیانه خوب نیست (( دوستان من فقط پیشنهاد دادم که در کنار این اکانت ها یه سری اکانت ماهیانه یا ۳ ماه هم قرار بده)) این سری یه سری معایب داره و یه سری حسن معایب اون که معلومه دیگه ظرف یک ماه باید استفاده کنی ولی دوستان مزایا خیلی زیادی هم داره(( فرضا من از یکی از همین سایت ها که اکانت ماهیانه میدن اکانت دارم تا الان که ۱۵ روز گرفتمش نزدیک به ۲۵ گیگ دانلود کردم سرعت اینترنت من هم ۲۵۶ هست اگه حسب کنیم انشالله تا ۱۵ روز دیگه که اکانت من تموم میشه ۲۵ گیگ دیگه دانلود کنم میشه ۵۰ گیگ )) خب حالا این خوب نیست!!!
  من میگم اگه دانلودز این کار رو کنه خیلی خوب میشه لا اقل تنوع توی فروش داره و هر کسی بسته به نیاز خودش بسته خودش رو انتخاب میکنه((( روش فرک کنید بد نیست)))

 47. آقا گفت:

  من این در خواست رو در پیام خصوصی دادم و به نتیجه نرسیدم اینجا بیان میکنم شاید به نتیجه برسه
  با سلام آن زمان که من اکانت رو از شما خریدم سایت اورون رو پشتیبانی میکردید ولی الان کلا این سایت رو از یاد بردید من در حال حاضر از سایت فایلگیر استفاده میکنم و بدون مشکل از سایت اورون دانلود میکنه
  من از شما خواستم در صورتیکه دیگه سایت اورون رو پشتیبانی نمیکنید الباغی اعتبار من رو عودت بدید چون من به غیر از سایت اورون لینک دیگه ای ندارم

 48. kambiz گفت:

  با سلام و سپاس به خاطر خدمات بسیار خوبتون و همچنین برای اینکه چند آُس جدید روو کردید
  از افزایش تعداد سایت های آپلود که به شدت نیازش احساس میشد تا امروز که خبر افزایش مدت ماندگاری فایلها از ۱۵ روز به ۳۰ روز رو دیدم
  دست مریزاد و موفق باشید دوستان

 49. Tori گفت:

  نمیدونم چرا شما گیر دادید که ترافیک ماهانه باشه!!!
  اگر این تور باشه من ودوستام از این سایت خداحافظی می کنم
  بعد این جوری شما سود می کنی و دانلودز ضرر

 50. دانلودز گفت:

  با تشکر از دوستانی که در مورد فایل های رایگان بحث کردند ذکر این نکته شاید مفید باشه که حذف دانلود رایگان سیاست فعلی تیم دانلودز نیست

 51. داوود گفت:

  ممنون از اینکه عمر فایلها به ۳۰ روز افزایش پیدا کرده. از این به بعد حتما بعد از اتمام دانلود فایلها رو پاک می کنیم.

  قرار گرفتن بسته های ماهیانه در کنار بسته های حجمی هم فکر خوبیه چون کسانی که از اینترنت های پرسرعت تر مثلا ۱ مگابیت بهره می برن ماهیانه می تونن حدود ۸۰ تا ۱۰۰ گیگ دانلود کنند. حال اینکه ۶۰ گیگابایت از دانلودز میشه ۶۵۰۰ برخی سایتها دارن روزانه ۵ گیگ لیچ برای ۱ ماه رو میدن ۴۵۰۰ .

  میشه تمهیداتی هم در این رابطه تدارک دید.

 52. پدرام گفت:

  من هم وظیفه خودم می دونم از تمامی زحماتی که می کشید سپاس و قدردانی کنم
  اضافه کردن زمان ماندگاری فایل برای من فرق آنچنانی نمیکنه ولی بدون شک مشکلات خیلی از کاربران رو برطرف می کنه.
  من دو تا در خواست از مدیران محترم داشتم
  ۱٫اگر لطف کنید رسیدگی به لینک های خراب رو تسریع ببخشید چون بعضی مواقع حتی ۲ روز هم میشه که لینک خراب هنوز منتظر تایید شدنه .
  ۲٫در اضافه کردن سایت های شیرینگ اگر کاربران دیگر هم موافق باشند سایت های زیر رو در الویت قرار بدید

  Depositfiles

  Lettitbit

  Oron

  البته این نظر شخصی منه اشاره کردم اگر کاربرها هم موافق باشند.

  در انتها هم من با اون دوستانی که گزینه نظر سنجی رو برای اضافه شدن سایت ها پیشنهاد دادن موافقم اگر برای شما هم این موضوع مقدور باشه.

 53. میثم گفت:

  سلام
  یعنی واقعا هیچ راهی برای دور زدن Fileserve وجود نداره ؟ دوستان و دست اندرکاران دانلودز آیا امیدی به این هست که راه حلی برای این مشکل پیدا کنید؟

 54. رضا گفت:

  ضمن اعلام مجدد اینکه اکانت دارای محدودیت زمانی خیری به همراه ندارد ……………. می خواستم اگه میشه دانلود کده رو به شکل یه انجمن کامل در بیارید که قسمت بندی هاشم واقعی تر بشه الان خیلی مطالب در هم ریخته است ……. با تشکر

 55. ostad گفت:

  برای هزارمین بار که اکانت زمانی به درد نمی خوره فقط اکانت های حجمی خوبن اگه اکانت زمانی بیاد تکلیف اون هایی که کانت ۵۰۰ گیگو ۱ ترا گرقتن چیه؟
  چون عمر فایل ها ۳۰ روزه شده من دوست دارم فایلام تا ۳۰ روز روی سرور سنگینی کنه بازهم برای هزارمین باز اونم این که دانلودز کمبود فضا نداره و هر چی فایل روی سرور باشه ربطی به سرعت نداره حتی ۱ درصد
  اقا داوود بهتره اول از نظرات بقیه مطلع بشی چون ۹۰ درصد کاربرا باهات مخالفن

 56. اردشیر گفت:

  درود بر شما،

  من حدود یک هفته هست که عضو سایت شما شدم و از سرویس دانلود شما استفاده میکنم؛ قبلا از یک سایت دیگه سرویس مشابه می گرفتم که اخیرا از نظر کیفیت و پاسخدهی به مشتری افت بسیاری کرده است.

  سرویس شما و احترام به مشتری خیلی نظر من رو جلب کرده و امیدوارم همیشه رو به پیشرفت و بهتر شدن باشید چون تو این یک هفته که رضایت من خیلی جلب شده، ممنونم.

  با سپاس از تمامی مدیران و دست اندرکاران دانلودز 🙂
  پیروز باشید.

 57. ali گفت:

  با سلام هرکسی به دنبال یک مشخصه ی خاصه یکی حجم می خواد یکی می خواد فایلاش زیاد رو سرور باشه ولی بهتره که کاری انجام بشه که همه به خواستشون برسن برای مثال یکی که یه روزه فایلشو دانلود کرد و خواست پاک کنه یه امتیازی براش قایل شن و ..

 58. pedi گفت:

  سلام

  چرا آخه مستقیم کردن ویدئوهای یوتیوب را در اولویت قرار نمی‌دین من چندمین بار که درخواست میکنم ،بابا بخدا یوتیوب خیلی‌ به کار همه میاد

 59. علی گفت:

  چرا اضافه نمیشه؟؟

 60. Tori گفت:

  من هم با نظر دوستمون استاد موافقم اکانت حجمی بی معنیه…
  یه نفر که مثلا ۵۰۰ مگ رو یه روزه دانلود کرد امتیاز بگیره ولی کسی که یه فایل ۱۰ گیگیو ۱۰ شبه دانلود کرد امتیاز نگیره این انصافه مهم اینه که کی بیشتر دانلود کنه نه کسی که زود تر فایلاشو پاک کنه حرف من سیاست دانلودزم هست که بسیار عالیه
  دیگه بهتره که دوستان اسم اکانت حجمی و زود پاک کردن فایلا و گرفتن امتیاز حرفی نزن چون بی خوده!!!!

 61. محمد گفت:

  آقای با اسم ostad عزیزم چرا به نظر بقیه احترام نمیزاری اکانت ماهیانه قابلیت های بسیار زیادی داره ((مدیریت سایت دانلودز میدونم هزینه های سرورها بسیار زیاد هست ولی باور کنید که اگر اکانت حجمی هم بدید با همین قیمت ها مطمئن هستم دیگه کسی سمته آپلودبازو و بقیه نمیره باور کن اینو مطمئن هستم من تقریبا از تمامی این سایت ها که اکانت لیچ میدن اکانت داشتم ولی مزیت های اکانت حجمی خیلی زیاد هست))
  البته در کنار اکانت حجمی هم قرار بدید دیگه فوق العاده میشه اگه میشه و امکانش هست جواب درخواست من رو بدید مرسی

 62. رضا گفت:

  آقا اکانت ماهیانه خیلی پیشنهاد خوبی هست تمامی وب سایت های بزرگ همشون اکانت ماهیانه هم میدن منظورم سایت های بزرگ که قابلین لیچ دارن
  من موافقم اکانت ماهیانه هستم.
  راستی ostad کجا آمار گرفتی که میگی ۷۰ درصد مخالف قضیه هستن!؟

 63. Ali گفت:

  سلام سیستم شمارو میشه از نظر قیمت خوب دونست ولی دچار یکسری کمبود هاست که باید رفع بشه انشالله.یکسری از کمبود هارو مینویسم
  کاربر بتواند اطلاعات خود را در فولدر های مختلف دسته بندی کند.
  تعداد دفعات دانلود یک فایل
  سرچ در سیسم های تورنت و سایر سرور های اشتراک گزاری

 64. معین گفت:

  من در مورد اضافه شدن محدودیت زمانی در کنار محدودیت حجمی نظری ندارم. ( که مثلا یک نفر اکانت یک ماهه میخرد و هر چی خواست دانلود کند و یک نفر حجم ۲۰ گیگ میخرد و هر موقع نیاز داشت استفاده کند).
  اما با توجه به سرعت اینترنت خانگی در ایران، برای من که کلا در ماه خودم و بکشم با سرعت ۱۲۸ نتونم ۲۰ گیگ دانلود کنم، اکانت ماهیانه چندان به دردم نمی خوره.

  اما برای کسی که در شرکت خاصی هست که سرعت اینترنت بالایی داره و می تونه ساعتی ۵-۶ گیگابایت دانلود کنه، مطمئنا دنبال اکانت ماهیانه است تا کمتر براش تموم بشه. چرا که اگر بر اساس حجم پول بده ، هزینه اش زیاد میشه.

  به هر حال، برای من که اینترنت خانگی استفاده میکنم و کارم دانلود نیست، ترجیح میدم یک حجمی رو بخرم و هر موقع خواستم استفاده کنم. بنابراین با حذف وضعیت فعلی ( حتی اگر قیمت هم همون دربیاد ) دیگه سیستم دانلودز به درد ما نخواهد خورد.

  اما اگر این وضعیت بماند و در کنارش زمانی هم فروخته شود، نظری ندارم

  موفق باشید

 65. پوریا گفت:

  مدیران عزیز لطفا بین فایل سرور و فایل فکتوری یکیش رو اضافه کنید .
  ممنون از زحماتتون

 66. هانی گفت:

  لطفا سرویس هایی مثل UploadStation.com و uploaded.to ,FileServe.com DepositFiles.com را تحت پوشش قرار دهید که کاربرد بیشتری دارند

 67. آنتی ویروس گفت:

  خواهشمندم به مورد زیر رسیدگی کنید:

  قابلیتی قرار دهید که بعد از عمومی کردن فایل ، بتوان آن را حذف کرد.

  • دانلودز گفت:

   وقتی فایلی عمومی میشه دیگه متعلق به یک نفر نیست و غیر شما کسان دیگری هم هستند که میخوان دانلود کنند و یا در حال دانلود هستند و پس قطعا نباید بشه حذفش کرد تا زمان انقضای اون فرا برسه .. فایلی که می خواهید حذف بشه نباید توسط شما عمومی بشه این به نظر بیشتر منظقی میاید و این امکان هم کاملا فراهم هست : فایل رو عمومی نکنید

 68. علی گفت:

  این که شما عمومی کردن ما رو تائیید کنید یا نکنید چقدر طول میکشه؟؟؟؟

 69. محمد گفت:

  سلام خسته نباشید لطفا برای عمومی کردن فایل ها و دانلود اون از سوی دیگران پاداشی در نظر بگیرید این پاداش حال میتونه ریال باشه یا دیلینگ
  دومین پیشنهاد دادن اکانت های ماهیانه هست در کنار اکانت های حجمی روش فکر کنید مطمئن باشید در کنار اکانت حجمی فروشتون خیلی زیاد خواهد شد چرا که هیچ سایتی دو تا را در کنار هم نداره

 70. Ostad گفت:

  نمی دونم چرا بعضی ها گیر دادن به اکانتا حجمی هی دانلودز و کاربرا حرفه ای می گن نمیشه هی می گن فقط بزارید خوبه خودتونم می گید هیچ سایتی دو تا اکانت با هم رو نمی فروشه اخه مگه می شه دو نوع اکانت با هم!!!
  سیستم دانلودز بر پایه ی اکانت حجمی برنامه ریزی شده و خواهد بود برای هزارمین باررررررررررر

  • دانلودز گفت:

   برای این که این بحث بسته بشه
   در حال حاضر اکثریت کاربران با نوع اکانت های فعلی موافق هستند پس اکانت حجمی فعلا نخواهیم داشت
   این نکته که نمیشه هر دو اکانت رو در کنار هم داشت تا حددی درست هست هم از نظر فنی و هم این که نمیشه قیمت گذاری درستی کرد
   سیستم دانلودز یک سیستم اعتباری هست و اعتباری هم که میخرید محددیتی زمانی برای مصرف نداره پس با شرایط فعلی فروختن بسته های زمانی منطقی به نظر نمیرسد با توجه به این که قیمت ها هم واقعا مناسب هست و هر جور بخواهید حساب کنید شرایط فعلی برای اکثریت کاربران که بر خلاف تعداد معدودی اینترنت فوق العاده پر سرعت ندارند کاملا مناسب و قابل رقابت هست

 71. محمد گفت:

  خب مشخصه که شما نمیخواید فروشتون بیتر از این ها بشه خود دانید Ostad یه طوری حرف میزنه که انگار ما کاربرهای آماتور و از پشت کوه اومدیم و فقط ایشون هست که بلده و حرفه ای هست. اگه لیچ کردن حرفه ای هست خب البته شما حرفه ای هستی

  ((مدیر سایت دانلودز باید خدمتت بگم که با عدم فروش اکانت های ماهیانه بسیار بسیار ضرر خواهید کرد. چرا که میتونستید خیلی از این طریق فروش بیشتری کنید.

 72. داوود گفت:

  Ostad فکر کنم شما رئیس سایت دانلودز هستی؟؟ آخه یکی میاد یه پیشنهاد میده چه دلیلی داره شما جوش بیاری.
  اتفاقا به نظر من پیشنهاد خیلی خوبی هم هست.
  اکانت ماهیانه با توجه به اینکه اینترنت رو دیگه isp نمیتونن با ترافیک حجمی بدن و این قانون شده که همه باید اینترنت بدون محدودیت ترافیک بدن پس اکانت ماهیانه خیلی طرفدار پیدا خواهد کرد

 73. Ostad گفت:

  اقا داوود و اقا محمد بهتره اول فکر کنی بعد نظر بدی با توجه به ساعت های ارسال مطلب شما که ۳ دقیقه با هم اختلاف دارند متوجه شدم که شما یک نفری!!!!
  که با ایمیل های دروغین و نام های غیر واقعی اقدام به تخریب سایت و جنگ جدل بین کاربران سایت شده ای
  با این که خود سیستم دانلودز گفت که نمی شود اکانت های زمانی وجود داشته باشد باز هم یک نفر که به تازگی با سیستم دانلودز اشنا شده سعی می کند که منافع خود را بر سایر کاربران سایت ترجیح دهد و با اصرار و زور اکانت های زمانی را بر کل کاربران سایت تحمیل سازد.
  lنترس دانلودز ضرری نمی کنه اگر ضرر کنه آسیبی به شما نمی رسه!!!
  مطمئن باش اقا محمد یا به اصطلاح اقا داوود که هر دو یکی هستید و حتی نامتان هم یکی از این ها نیست و باز هم فرق می کند اگر اکانت های حجمی توی سایت راه اندازی بشه با استقبال کمی روبرو میشه اگه به نفع بود خود دانلودز اون رو بر نمی داشت!!!
  باز کاری نکنید که دانلودز مجبور بشه خودش پست بزاره و باز بگه که اکانت زمانی فایده نداره چون دیگه واقعا صحبت درباره ی اکانت زمانی برای بعضی ها خجالت آوره؟!
  به امید پیشرفت روز افزون برای سیستم دانلودز

 74. محمد گفت:

  Ostad جان چرا عصبانی میشی و تحمل نظر نداری این فقط یه پیشنهاد هست برای اینکه سایت دانلودز از سود بیشتری برخوردار بشه اینو بدون که برای من یکی هیچ فرقی نمیکنه جالبه که بدونی هم بنده از اکانت های اورجینال استفاده میکنم و آخرین اون ها هم اکانت مدیافایر بوده پس برای من یکی فرقی نداره _(این یه پیشنهاد بود که برای درآمد بیشتر دانلودز میتونه اکانت های ماهیانه هم استفاده کنه)
  در ضمن من از جانب خودم صحبت میکنم نه کسی دیگه

 75. آنتی ویروس گفت:

  مشکل ما از آنجا شروع شد که از عادت کردن ، فرار کردیم و به فرار کردن ، عادت کردیم.

 76. RimAz گفت:

  اگه میشه امکان حذف کردن گزارش کارکرد ها رو هم بزارید چون دیگه خیلی شلوغ شده و حساب کار از دستمون در میره

 77. برهان گفت:

  اقایون هر کس حجمی میخواد اینجا خرید کنه هر کس زمانی میخواد جاهایی دیگه هست وقتی مدیریت منتفی کرد دیگه بنظرم بحث فایده ای نداره .من سرعتم زیاده و دانلود زیاد دارم البته دوست عزیز خانگی هستم الان یک مگ گرفتم فقط شرکت پرسرعت که نیست تو ایران زندگی میکنیم با انواع مغایرتها بگذریم/// فایل سرو هم که رفته (قلبم شکست)خیلی لینک فایل سرو دارم اکانت فایل سرو هم دارم اما و ی پ ی هم سرعتش را مححدود کردن پس رفتم از دوستان دیگه زمانی هم خریدم اینجا هم حجمی دارم اما دانلودز یک چیز دیگس واقعا کاش یک معجزه بشه و فایل سرو برگرده ممنون از سایت عالی تون امیدوارم سرویسها اونقدر زیاد بشه که همه سلایق رو در بر بگیره ممنون

 78. پوریا گفت:

  سلام به مدیران عزیز دانلودز
  می خوام بدونم بین فایل سرور و فایل فکتوری یکیشون به لیست اضافه میشه به زودی زود یعنی طی چند روز آینده ؟
  خواهش می کنم جواب بدین در حد آره یا نه برام کافیه . چون اگه اضافه نمیشه باید به ناچار از یک سایت دیگه هم اکانت بگیرم . من انتخاب اولم دانلودز هستش و راضیم.
  لطفا بی پاسخ نزارین؟
  مرسی از شما و پاینده باشید .

 79. پوریا گفت:

  قصد بدی ندارم ولی به نظر شما نوشتن آره یا نه سخته ؟
  ممنونم از شما

 80. f گفت:

  فایل فکتوری رو نمی دونم ولی هیچ سایتی لینک های فایل سرو رو مستقیم نمیکنه
  چون فایل سرو با سایت های لیچ شدیدا مخالفه و اکانتشون رو مسدود میکنه

 81. حامد گفت:

  سلام این سایت از فایل سرو پشتیبانی میکنه
  ولی هیچی دانلودز خودمون نمیشه
  mydownloader.net

 82. پوریا گفت:

  دوست عزیز f شما خبر نداری من به ناچار اکانت سایت رپیدباز رو خریدم . هم فایل سرور و هم فایل فکتوری رو مستقیم می کنه . ولی قیمتش بالاست من انتخاب اولم دانلودز هستش با اینکه ما رو تحویل نمی گیره .

 83. پوریا گفت:

  در اینکه رپیدباز برترین سایت لیچ ایرانی هست شکی نیست چه فایده قیمتش خیلی بالاست
  من دانلودز رو انتخاب می کنم قیمتش دو برابر بهتر از رپیدباز هستش .
  دمتون گرم تلاشتون رو بکنید تا شما هم بتونید این سایتها رو تحت پوشش بگیرین
  دوستان من همین امروز فایل سرور رو مستقیم کردم .

 84. علیرضا گفت:

  دانلودز کارت بیسنه می خوام تبلیغات سایت دانلودز رو تو روزنامه ببرم نظرتون چیه !
  راستی یکی سایت ها فایل سرور رو مستقیم میکنه تا اونجایی که من خبر دارم اسم نمیبرم ما فقط اسم دانلودز رو بلدیم . امیدواریم به دانلودز

 85. جمشید گفت:

  دانلودز بابا کامنت این طرفدارای رپید باز (نمی گم چز دیگه همین براتون کافیه) رو تایید نکن
  اقایون محترم رپید باز کجا فایل سرو رو مستقیم میکنه ؟ چرا تشویش اذهان عمومی میکنید ؟
  تیکت پشتیبانی رپید باز هست میتونم ارائه بدم
  دوستان عزیزان فایل سرو رو فقط یک سایت لیچر خارجی مستقیم میکنه اونم دستش تو … مدیر خود فایل سرو هست حتما
  بعد این اقایون میان اینجا یه همچین کامنت هایی میذارن اقای دانلودز از اخلاق خوب و گل شما رقیبات دارن سو استفاده میکنن

 86. پوریا گفت:

  جمشید خان اگه می خوای یوزر و پسوورد اکانت رپیدباز رو بهت بدم تست کنی من کی گفتم طرفدار رپیدباز هستم مگه فارسی بلد نیستی کامنتم رو بخونی گفتم به ناچار خریدم . تشویش اذهان عمومی خوابی دوست من

 87. شادمهر گفت:

  سلام به همگی دوستان
  ببینید دوستان شاید دیروز شانسی و اتفاقی بوده که آقا پوریا لینک فایل سرور رو مستقیم کرده . چون همین الان من چک کردم رپیدباز سایت های دپوزیت فایل – فایل سرور – لت ایت بیت و دپوزیت فایل رو نتونست مستقیم کنه . فایل فکتوری رو تونست مستقیم کنه .
  دوستان ۱۰۰% چک کردم .
  یک خواهشی داشتم لطفا به هم دیگه احترام بزارید

 88. پوریا گفت:

  دوستان من دوباره لینک ها رو چک کردم تا مطمئن بشم . متاسفانه هیچ کدوم از این لینک هایی که این دوستمون شادمهر نام بردن رو رپیدباز ساپورت نکرد من قصد دروغ گفتن به کسی رو نداشتم . من حرفم روی سایتهای فایل سرور و فایل فکتوری بود . فایل سرور الان دیگه کار نمی کنه ولی فایل فکتوری درست بود.

 89. حسین گفت:

  دوستان بنده قبل از دانلودز ، عضو رپیدباز بودم
  ولی با شناختن دانلودز ، الان اکانت دانلودزم داره خاک میخوره
  دانلودز کاروبار رپیدبازو حسابی کساد کرده
  در رابطه با فایل سرو هم با پشتیبانی اون سایت حرف زدم گفت واسه اوناهم کار نمیکنه

 90. Ahmad گفت:

  با عرض سلام.من تازه در سایت شما عضو شدم و یک سری ایرادات دیدم که لازم دونستم به خدمتتون عرض کنم.البته ایراداتیست که به مرور زمان حتما حل میشود.به صورت مقایسه ای عرض میکنم.البته قبل از هر چیز یک حسنتان را بگویم که قیمتتان نسبت به حجمهایی که میدهید عالیست ولی همیشه اینطور نمیماند و مسلما جهت جذب مشتری میباشد پس اگر بخواهید قابل رقابت با سرویس دهندگان دیگر باشید دلایل جذب بیشتر خود به سرویس دهندگان (البته سرویس دهنده) دیگر را عرض میکنم.۱ سرعت آپلود بالاتر نسبت به شما.سرعت دانلود یکی بود.در آنجا فایلها به صورت دائمی باقی میمانند نه ۳۰ روزه و این مزیت خیلی بزرگیست.منوی کاربری کاربر پسند تر.پشتیبانی از سایتهای خیلی بیشتری طی زمان کم و اضافه شدن به این سایتها تقریبا به صورت روزانه.امکانات بیشتر در منوی کاربری.موفق و پیروز باشید.

 91. ساعد گفت:

  سلام
  فقط خواستم بگم دمتون گرم

 92. RimAz گفت:

  پشتیبانی از فایل های پسورد دار که یادتون نرفته ؟؟!!
  در ضمن امکانات قسمت فایل های من رو هم بیشتر بکنید

 93. مصطفی گفت:

  اقا تنها دلیلی که باعث شد من از رپید باز به سایت شما سوییچ کنم ناقص بودن امکانات جستجو لینکهای سایتش بود و اینکه خیلی بد قلق بود .

  اما الان اومدم تو سایت شما می بینیم اصلا قابلیتی به نام جستجو وجود نداره . اگه این امکان وجود داره و من پیداش نکردم لطفا راهنمایی کنید . اگر هم کلهم این قابلیت رو ندارید لطفا بگید که برنامتون برای قابلیت جستجوی لینکهای عمومی شده کاربران چیه .

 94. امین گفت:

  سلام
  چرا ۴shared رو حذف کردید؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *