وبلاگ دانلودز

دانلود مستقیم از تورنت و بیش از 20 سایت اشتراک فایل
پیوستن دانلودز به سرویس ذخیره سازی فایل پشتیبان
نویسنده:
۱ آذر ۹۵

کاربران عزیز دانلودز،

اطلاع دارید که از هفته ی گذشته این امکان برای همه ی کاربران دانلودز فراهم شده است که اکانت دانلودز خود را به سایت پشتیبان متصل نمایند.

سایت پشتیبان سرویس ذخیره سازی فایل مبتنی بر رایانش ابری ارائه می دهد و به کاربران دانلودز ۵ گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان مادام العمر ارائه می شود.

poshtiban1

اولین مشکل کاربران تمدید فایل هایی بود که می خواستند بیشتر از دو هفته نگهداری کنندکه با انتقال فایل ها به پشتیبان می توانید به راحتی تا هر زمانی که بخواهید فایل های خود را نگهداری کنید.

 

همچنین امکان اشتراک گذاری در دانلودز جدید حذف شده است اما با اتصال اکانت خودتان به پشتیبان و ذخیره فایل خود در پشتیبان می توانید فایل خود را برای دوستان و کاربران دیگر ارسال کنید

poshtiban3

پشتیبان فضای میزبانی فایل تا یک ترابایت هم می فروشد و در آینده نزدیک امکان مرور و ویرایش فایل ها هم به پشتیبان اضافه خواهد شد هم چنین امکان ذخیره سازی بر روی سرور های ایران به زودی در پشتیبان فراهم میشود . پس هرچه زود تر پشتیبان خود را فعال کنید به زودی دیگر نیازی به دانلود فایل هایی که با دانلودز میگرید به روی سیستم های خودتان نخواهد داشت.

poshtiban2

برای ثبت نام در پشتیبان به سایت پشتیبان بروید و برای فعال سازی اکانت دانلودز پس از لاگین در دانلودزتان به این آدرس بروید.

از دانلودتان لذت ببرید 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *